Сайт візитка


Сайт візитка

Візитка - швидкий та недорогий спосіб представлення та поширення власної компанії в мережі.

Зазвичай сайт візитка виконує роль звичайної візитної картки тільки в мережі. Вона призначена для відображення актуальних контактів, короткої інформації про власника візитки та (можливо) зручного зворотного зв’язку. Але в першу чергу це контактні дані, саме на цю інформацію повинен бути найбільший акцент.

В більшості випадків на сайти візитки переходять по прямому посиланню, або після цільового запиту в пошуковику, тому вони і повинні доносити інформацію, яку від них очікують – адресу, телефон, карту проїзду, графік роботи, …

Звичайно, коротка інформація про власника (компанію власницю) сайту візитки теж бажана. Оскільки після знаходження контактних даних, користувачу захочеться дізнатись більше.

В залежності від типу діяльності власника, сайт візитка може також містити і галерею, і новини, і послуги.

Найчастіше сайти візитки замовляють, щоб зекономити ресурси – час та кошти. Тим не менш, візитки являються ефективним інструментом для розповсюдження інформації в мережі.

Студія SpaceWeb розробляє якісні сайти візитки в Монастирище, Умань та по всій Україні по доступній ціні та в максимально короткі терміни.

Повернутись до розділу

Ціни


Візитка

Візитка

3000 ₴
Корпоративний

Корпоративний

6000 ₴
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

8000 ₴
Landing

Landing

2000 ₴

Контакти


адреса: м. Монастирище, Черкаська область, Україна
тел.: 0965378271
Зворотній зв'язок