Розробка інтернет магазину


Розробка інтернет магазину

Зручний, яскравий та функціональний інтернет магазин підніме рівень продаж та виведе ваш бізнес на новий рівень.

Інтернет магазином вже нікого не здивуєш в сучасному світі. Купівля онлайн стала буденністю для всіх користувачів глобальної мережі. Купують майже все – від будинків до шкарпеток. Це вигідно, зручно та цікаво. Саме тому кожна поважаюча себе торгівельна компанія має власний інтернет магазин.

Однак, щоб Ваш продукт не загубився в розмаїтті онлайн магазинів, потрібна не тільки професійна розробка інтернет магазин, але й вишукана подача.

Під професійною розробкою онлайн магазину мається на увазі – відмінний код, достатня функціональність, зручне структурування та швидкість. Саме достатня функціональність, оскільки більше не рівнозначне краще. Чим більше функцій виконує інтернет магазин, тим більш складним він стає для кінцевого користувача. Не варто забувати, що інтернет магазин повинен дати можливість ознайомитись із товаром, замовити його і оплатити, а також надати зручний зворотній зв’язок. Все інше вже буде залежати від популярності Ваших товарів та, відповідно, кількості клієнтів, які будуть їх замовляти.

Щодо вишуканості подачі інтернет магазину, то тут варто не забувати про швидкість рендерингу сторінки. Слайдери, стрибаючі картинки, паралакси, аудіо, відео контент це чудово, але все повинно бути в міру. Звичайно, мало кому сподобається «сухий» текст, але якщо така сторінка буде завантажуватись в рази швидше, ніж аналогічна у конкурентів, то і клієнтів буде в рази більше.

Щоправда про зображення не варто зовсім забувати, іноді один раз подивитись краще, ніж десять раз прочитати. Тут в першу чергу потрібно виходити від самого товару та від типу клієнта, який має його купувати. Але то вже зовсім інша історія…

Вміла розробка інтернет магазину займає тривалий час та потребує достатньої кількості ресурсів, але водночас це захопливий процес, який вимагає ентузіазму та професіоналізму. Студія SpaceWeb працює саме в такому ключі.

Звертайтесь, і ми розробимо інтернет магазин Вашої мрії.

Повернутись до розділу

Ціни


Візитка

Візитка

3000 ₴
Корпоративний

Корпоративний

6000 ₴
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

8000 ₴
Landing

Landing

2000 ₴

Контакти


адреса: м. Монастирище, Черкаська область, Україна
тел.: 0965378271
Зворотній зв'язок